Website

Website

Mesajde cristinad » Joi Sep 24, 2009 1:36 pm

In speranta ca deja va este cunoscut proiectul “IT – Pentru dezvoltarea competentelor manageriale si antreprenoriale”, finantat prin FONDUL SOCIAL EUROPEAN, Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013, inclus in Axa prioritara 3 “Cresterea adaptabilitatii lucratorilor si a intreprinderilor”, Domeniul major de interventie 3.1 “Promovarea culturii antreprenoriale”, va reamintesc faptul ca in cadrul acestui proiect puteti beneficia, printre altele, de realizarea si gazduirea gratuita timp de 6 luni a unui site de promovare a afacerii.
Daca aveti o firma si doriti sa ii faceti promovare prin intermediul unui website, nu ezitati sa ne contactati la:
sau sa ne spuneti in cadrul acestui forum.
Ceea ce trebuie sa luati in considerare este faptul ca cei care pot beneficia de facilitatile oferite in cadrul acestui program sunt persoanele care au domiciliul stabil intr-unul din cele 6 judete care sunt incluse in Regiunea Centru, respectiv:
    Brasov
    Covasna
    Harghita
    Mures
    Alba
    Sibiu
cristinad

Re: Website

Mesajde paul » Joi Sep 24, 2009 1:41 pm

Eu mi-am propus sa-mi deschid o afacere in curand, dar inainte de toate, primul lucru pe care m-am hotarat sa-l fac este sa ma gandesc la un site de promovare a afacerii. Astfel, pot sa stabilesc din start care este piata-tinta vizata, cui trebuie sa ma adresez, in ce maniera, ce servicii si ce facilitati voi oferi, iar prin feed-back-ul pe care sper sa-l primesc de la vizitatorii site-ului imediat ce voi da drumu' la afacere, imi voi imbunatati activitatea, produsele, serviciile, promovarea etc.
paul

Re: Website

Mesajde paul » Mie Sep 30, 2009 8:30 am

Din pacate, eu sunt din Timisoara si, din cate am inteles, nu pot beneficia de serviciile dvs. :(
paul

Înapoi la Promovarea Afacerii